Název pozice:

Sympatická telefonní konzultantka (ČJ, AJ plus ŠJ, AJ či ŠJ) pro US VŠ / LIGS University / Celá ČR

Obor:

vzdělávání

Lokalita:

Celá ČR

Název společnosti:

LIGS University

Pracovní úvazek:

zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu:

DPP/DPČ

Forma flexibility:

práce z domova (home office)

Náplň práce:

Budeš pomáhat studentům či zájemcům o studium s výběrem vhodného programu, budeš jejich pomocnou rukou po celou dobu studia jako Studijní poradce. Pomůžeš studentům z celého světa k jejich úspěchu a zlepšování se. Hledáme i zájemkyně o práci o víkendech, pozdních večerních či naopak brzkých ranních hodinách, neboť naši studenti a zájemci o studium jsou z různých koutů světa a různých časových pásem.

Požadujeme:

Co takhle mít lepší rána a dny? Zažít smysluplnou práci, a hlavně pomoc uspět potenciálním studentům a studentům z celého světa? Mít možnost denně používat český, slovenský, anglický či španělský jazyk? Co se podílet na rozvoji a vybudování nejlepší studijní podpory na světě? Zajímá tě to? Chceš pomáhat dalším, kteří mají o studium zájem? SYMPATICKÝ TELEFONNÍ KONZULTANT PRO AMERICKOU ONLINE UNIVERSITU (ZNALOST NĚKTERÝCH Z JAZYKŮ ČJ, SJ, AJ NEBO ŠJ) v různých časech dne. Pokud vyznáváš princip, že v případě vztahů se zákazníky rozhoduje jejich kvalita a ne kvantita, pokračuj vesele dál ve čtení tohoto inzerátu. Budeš pomáhat studentům či zájemcům o studium s výběrem vhodného programu, budeš jejich pomocnou rukou po celou dobu studia jako Studijní poradce. Pomůžeš studentům z celého světa k jejich úspěchu a zlepšování se. CO BUDEŠ DĚLAT V PRÁCI, KTERÁ MÁ SMYSL? CO BUDE JEJÍ NÁPNÍ? (U nás budeš lidem pomáhat být lepšími, úspěšnějšími a spokojenějšími. Můžeš si vydělat i 50 000 Kč a více!) Telefonická a elektronická komunikace s klienty, kteří již sami projevili zájem o naše produkty (je velice fajn, že nenabízíš nepotřebné hrnce, ale služby, které pomohou mnoha lidem být lepší a úspěšnější a získat více radosti ze života) Navíc budeš pracovat pro rozvíjející se online universitu působící po celém světě. Analýza potřeb potenciálních studentů, poskytování aktuálních informací Doporučení vhodných programů, cenová kalkulace, uzavírání smluv Administrativa spojená s hovory a požadavky zájemců a studentů Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu Jak poznáš, že jsi tím správným konzultantem? Nemáš problém telefonovat. Pro komunikaci s lidmi nepotřebuješ manuál, vystačíš se svým přirozeným komunikačním talentem. Pomáhat je pro tebe samozřejmostí. Jak tvému týmu, tak i tvým klientům. Dobrá nálada tě jen tak neopouští. Chceš na sobě pracovat a zlepšovat se.

Proč pracovat zrovna u nás? Jsi v kontaktu s lidmi, kteří projevili a informace a studium zájem. Nevoláš nikam, kde nás nechtějí! Staneš se součástí neuvěřitelného příběhu LIGS University, která začala v České republice jako vzdělávací firma a podařilo se nám založit a provozovat americkou universitu připravující se na nejvyšší americkou akreditaci. Poznáš lidi z celého světa, naučíš se s nimi bavit, překonávat interkulturní rozdíly a specifika (je to často velmi zábavné). Budeš se podílet na vzniku nejlepší studentské podpory na světě. Můžeš studovat naše programy za velmi výhodné ceny, popř. zadarmo. Protože NAŠIM POSLÁNÍM JE POMÁHAT LIDEM BÝT LEPŠÍ A ÚSPĚŠNĚJŠÍ!

Nabízíme:

Co od nás můžeš čekat? Velký prostor pro získávání nových zkušeností a pro tvoje další vzdělávání. Mluvit a psát si se zahraničními zájemci a studenty a využít tak svou znalost angličtiny či španělštiny. Celosvětový tým Sick days a narozeninový den. Občerstvení na pracovišti Stravenky Práci na hlavní pracovní poměr Fixní hrubou mzdu a měsíční bonusy Průměrnou mzdu 29 000 Kč hrubého (při 40 hodinách týdně). Možnost výdělku i přes 50 tisíc Kč/měsíčně Nastoupit můžeš ihned.

Doplňující informace:

LIGS University je kvalitní, vysoce výkonná a rozvíjející se moderní americká online univerzita, jejímž cílem je budovat příjemné a přátelské prostředí a společenství lidí, kteří na sobě chtějí neustále pracovat a rozvíjet se. Našim studentům nabízíme manažerské vzdělávací programy MBA, MSc, DBA a PhD v českém, slovenském, anglickém a španělském jazyce.

Datum zveřejnění inzerátu

9. 8. 2018

ODPOVĚDĚT NA INZERÁT:

Sympatická telefonní konzultantka (ČJ, AJ plus ŠJ, AJ či ŠJ) pro US VŠ / LIGS University / Celá ČR

[contact-form-7 id="536" title="Odpověď na inzerát: Sympatická telefonní konzultantka (ČJ, AJ plus ŠJ, AJ či ŠJ) pro US VŠ / LIGS University / Celá ČR"]