Název pozice: Právnička – zkrácený úvazek / Future recruitment, s.r.o. / Praha

jiné

Lokalita:

Hlavní město Praha

Název společnosti:

Future recruitment, s.r.o.

Pracovní úvazek:

zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu:

DPP/DPČ

Forma flexibility:

Náplň práce:

Pro našeho klienta, mezinárodní automobilovou společnost, hledáme kandidáty/kandidátky na pozici právník/právnička na zkrácený úvazek. Bude se jednat zejména o právní činnost v oblasti obchodního a pracovního práva, smluvní agendy, korporátních záležitostí, ochranných známek a správního řízení atd.

Požadujeme:

– ukončené VŠ vzdělání – právo
– praxe min. 2 roky
– Aj na komunikativní úrovni

Nabízíme:

Motivující finanční ohodnocení
Práce na zkrácený úvazek – pracovní doba flexibilní
Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)
Firemní školka
flexibilní pracovní doba

Doplňující informace:

Motivační mzdové ohodnocení. Není nutná žádná specializace.  Vhodné pro ženy na MD/RD

Datum zveřejnění inzerátu

25. 7. 2018

Smluvní vztah vzniká mezi inzerentem a uchazečem o zaměstnání, společnost AGENDER s.r.o. nesbírá žádné osobní údaje uchazečů o zaměstnání.

Kontaktní e-mail pro Vaši odpověď:

l.nausova@futurerecruitment.cz