Detail inzerátu: Úklid zubní ordinace - 1 hodina denně

Lokalita Lokalita Brno
Obor Obor Služby
Řemeslné práce
Práce v domácnosti
Datum Datum 3. srpen 2017
Pro odpověď na inzerát zadejte svůj email, pošleme Vám další informace Zde
LadyHelp s.r.o.
Popis Do našeho týmu profesionálních hospodyň hledáme posily!
Náplň práce
Náplň práce
Úklid probíhá každý všední den, a to dle Vaší preference buď ráno (konec úklidu do 7:00) nebo večer (po 20:00 hod.), možnost střídání směn s kolegyní.
Požadujeme
Požadujeme
V případě zájmu se prosím ozvěte telefonicky či emailem.
Nabízíme
Nabízíme
Zaučení samozřejmostí. Nástup možný ihned.
Termín nástupu Termín nástupu 7. srpen 2017
Typ smluvního vztahu Typ smluvního vztahu Dohoda o pracovní činnosti / Dohoda o provedení práce
Typ úvazku Typ úvazku Flexi úvazek
Zadavatel je Zadavatel je Společnost
Kontaktní osoba
Jméno 234
Telefon 724200311

Partneři:

partneři březen čb

Připojte se k nám:

Práce ženy na Youtube Práce ženy na LinkedIn Práce ženy na Facebooku

Ohlédnutí za pátým ročníkem INICIO pro ženy