Detail inzerátu: Telefonní konzultant - brigáda z domova (celá ČR)

Lokalita Lokalita celá ČR
Obor Obor Prodej
Zákaznický servis
Telekomunikace
Datum Datum 7. únor 2018
Pro odpověď na inzerát zadejte svůj email, pošleme Vám další informace Zde
Videolektor.cz s.r.o.
Popis Líbila by se Vám práce, kdy si s lidmi telefonicky povídáte, následně získané informace zpracujete, navrhnete řešení a výsledkem bude spokojený zákazník, dobrý pocit z dobře odvedené práce a zasloužená odměna? Líbilo by se Vám, kdybyste nemuseli chodit do práce každý den "od-do", ale naopak pracovali byste z domova a organizovali si čas podle svých představ?
Náplň práce
Náplň práce
O čem by to pro Vás bylo? -půjde o aktivní telefonický kontakt s potencionálními zákazníky (máme svou databázi kontaktů) - nabízení předplatného a jednotlivých online seminářů Videolektor.cz (vždy přihlížet k potřebám a spokojenosti zákazníka) - péče o stávající zákazníky (zákaznický servis) - podílení se na každodenních úkolech v rámci týmu - zadávání a aktualizace údajů v systému pro správu zákazníků (CRM)
Požadujeme
Požadujeme
Jste pro nás ideální, pokud: - jste zastánce otevřené komunikace a jednáte férově - máte za sebou zkušenosti s aktivním telefonickým prodejem - máte radost z komunikace s lidmi a jste pozitivně naladěn/a - máte schopnost přizpůsobit komunikaci potřebám a očekáváním zákazníka - vidíte svůj přínos na této pozici - jste flexibilní - docházka minimálně 20 hodin týdně.
Nabízíme
Nabízíme
Proč Vás to s námi bude bavit? - Jsme poctiví k sobě i k zákazníkům. Co říkáme navenek, doopravdy každý den děláme. A tohle očekáváme i od Vás. - nabízíme flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova, - od prvního dne se Vám budeme intenzivně věnovat, kvalitní zvládnutí začátků - adekvátní fixní mzda + výkonnostní odměny - i na dálku udržujeme mezi sebou pozitivní a přátelské vztahy Teď je to na Vás. Pokud jsme Vás zaujali, napište nám na e-mail: zuzana.hornikova@videolektor.cz a přidejte pár slov o tom, co by Vás bavilo dělat a proč se hlásíte právě k nám. O nás se můžete dozvědět víc na našem webu http://www.videolektor.cz/ Budeme se těšit na Vaši odpověď.
Pro odpověď na inzerát zadejte svůj email, pošleme Vám další informace Zde
Termín nástupu Termín nástupu 1. březen 2018
Typ smluvního vztahu Typ smluvního vztahu Dohoda o pracovní činnosti / Dohoda o provedení práce
Typ úvazku Typ úvazku Flexi úvazek
Kontaktní osoba
Jméno 366
Telefon 234 697 593

Partneři:

Loga 23.12.2017 čb

 

 

Připojte se k nám:   

Práce ženy na Youtube Práce ženy na LinkedIn Práce ženy na Facebooku

Ohlédnutí za šestým ročníkem INICIO pro ženy