Detail inzerátu: Práce z domova

Lokalita Lokalita celá ČR
Obor Obor Práce v domácnosti
Marketing
Služby
Datum Datum 6. duben 2018
Pro odpověď na inzerát zadejte svůj email, pošleme Vám další informace Zde
Hanka HCC
Popis Hledáme pracovníky z celé ČR pro práci na unikátním projektu, který umožňuje pracovat z domu v jakémkoliv regionu.Osobní a ziskový růst, časová a finanční svoboda. Současně poskytujeme rozsáhlý podpůrný systém. Plnoletost 23 let a více.
Náplň práce
Náplň práce
Práce s klienty,obsluha internetových obchodů,organizace reklamy.
Požadujeme
Požadujeme
Plnoletost 23let a více. Pracovitost,odpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme
Nabízíme
Atraktivní obor i ohodnocení s možností výběru rozsahu činnosti. Vhodné pro ty, kteří hledají stálé a perspektivni uplatnění ať už na hlavní činnost či přivýdělek s volnou pracovní dobou.
Typ smluvního vztahu Typ smluvního vztahu Práce na živnostenský list / IČO
Typ úvazku Typ úvazku Flexi úvazek
Zadavatel je Zadavatel je Společnost
Kontaktní osoba
Jméno 421
Telefon 733761552

Partneři:

Loga 23.12.2017 čb

Připojte se k nám:

Práce ženy na Youtube Práce ženy na LinkedIn Práce ženy na Facebooku

Ohlédnutí za šestým ročníkem INICIO pro ženy