Detail inzerátu: POKOJSKÁ - brigáda

Lokalita Lokalita Hl.m. Praha
Obor Obor Gastronomie, pohostinství a ubytování
Datum Datum 3. říjen 2017
Pro odpověď na inzerát zadejte svůj email, pošleme Vám další informace Zde
Four Seasons Hotel Prague
Popis HOTEL FOUR SEASONS PRAGUE hledá vhodného kandidáta na brigádu do oddělení Housekeepingu - pozice POKOJSKÁ.
Náplň práce
Náplň práce
Hledáme brigádníky na ranní i odpolední směny. (ranní směny od 8:00 do 16:30, odpolední směny od 17:30 do 22:00)
Požadujeme
Požadujeme
* příjemné a profesionální vystupování, * vysoké pracovní nasazení, * ochotu učit se novým věcem, * orientaci na detail, * pečlivost, * samostatnost.
Nabízíme
Nabízíme
* práci ve stabilní hotelové společnosti, * dobré finanční ohodnocení.
Termín nástupu Termín nástupu 16. říjen 2017
Délka pracovního poměru Délka pracovního poměru Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu Typ smluvního vztahu Dohoda o pracovní činnosti / Dohoda o provedení práce
Typ úvazku Typ úvazku Flexi úvazek

Partneři:

partneři říjen 2017 čb

Připojte se k nám:

Práce ženy na Youtube Práce ženy na LinkedIn Práce ženy na Facebooku

Ohlédnutí za šestým ročníkem INICIO pro ženy