Detail inzerátu: PART-TIME JOB VÝUKA ANGLIČTINY PO TELEFONU

Lokalita Lokalita Královéhradecký
Pardubický
Hl.m. Praha
Obor Obor Vzdělávání a školství
Datum Datum 30. leden 2018
Pro odpověď na inzerát zadejte svůj email, pošleme Vám další informace Zde
EDOO s.r.o.
Popis VÝUKA ANGLIČTINY PO TELEFONU - HLEDÁME NOVÉ KOLEGY DO NAŠEHO TÝMU
Náplň práce
Náplň práce
Nabízíme zajímavou flexibilní práci - výuka angličtiny po telefonu. Pomáháme nejen Čechům získat to správné jazykové sebevědomí a radost z angličtiny.
Požadujeme
Požadujeme
Požadujeme výbornou znalost angličtiny, zkušenosti s výukou či pobyt v anglicky mluvících zemích jsou výhodou.
Nabízíme
Nabízíme
Jde o práci s flexibilní pracovní dobou - vše je otázkou dohody. Těšíme se na Vás.
Termín nástupu Termín nástupu 12. únor 2018
Délka pracovního poměru Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu Typ smluvního vztahu Práce na živnostenský list / IČO
Typ úvazku Typ úvazku Flexi úvazek
Zadavatel je Zadavatel je Společnost
Kontaktní osoba
Jméno 423
Telefon 777227754

Partneři:

Loga 23.12.2017 čb

Připojte se k nám:

Práce ženy na Youtube Práce ženy na LinkedIn Práce ženy na Facebooku

Ohlédnutí za šestým ročníkem INICIO pro ženy