Detail inzerátu: Koordinátor rozvoje – fundraiser

Lokalita Lokalita Středočeský
Obor Obor Administrativa
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Datum Datum 4. prosinec 2017
Pro odpověď na inzerát zadejte svůj email, pošleme Vám další informace Zde
AGENDER
Popis Do přátelského týmu v příjemném pracovním prostředí Hospice Dobrého pastýře v Čerčanech hledáme na částečný pracovní úvazek kolegyni (kolegu) na pozici koordinátor rozvoje – fundraiser, který bude komunikovat s nadacemi a firemními dárci, bude zpracovávat a psát grantové žádosti a bude se podílet na tvorbě a naplňování fundraisingové strategie společnosti. Bližší informace o pracovní pozici podá: Blanka Bejdáková tel.: 731 619 806 e-mail: bejdakova@hospic-cercany.cz
Náplň práce
Náplň práce
- komunikace s nadacemi a firemními dárci, - vyhledávání nových partnerů a dárců, - psaní a zpracovávání grantových žádostí, - tvorba a naplňování fundraisingové strategie společnosti.
Požadujeme
Požadujeme
- výborné ústní a písemné komunikační schopnosti, - schopnost systematické práce se zaměřením na detail, - schopnost zorganizovat si práci a čas, - schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Nabízíme
Nabízíme
- smysluplnou práci v přátelském kolektivu renomované neziskové organizace, - pracovní poměr na částečný úvazek, - možnost občasné práce z domova, - osobní rozvoj.
Typ smluvního vztahu Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Typ úvazku Typ úvazku Flexi úvazek
Zadavatel je Zadavatel je Společnost
Kontaktní osoba
Jméno 347
Telefon 731931123

Partneři:

Loga 22.11. čb

Připojte se k nám:

Práce ženy na Youtube Práce ženy na LinkedIn Práce ženy na Facebooku

Ohlédnutí za šestým ročníkem INICIO pro ženy