Detail inzerátu: Hospodyně do domácnosti

Lokalita Lokalita Brno
Jihomoravský
Obor Obor Práce v domácnosti
Služby
Jiné
Datum Datum 7. leden 2018
Pro odpověď na inzerát zadejte svůj email, pošleme Vám další informace Zde
LadyHelp s.r.o.
Popis Baví a zajímají Vás práce v domácnosti? Pak nás neváhejte kontaktovat - neustále hledáme nové profesionální hospodyně pro Brno a okolí.
Náplň práce
Náplň práce
• úklid
Požadujeme
Požadujeme
• diskrétní a zodpovědný přístup (pečlivost a úctu k cizím věcem) • kultivované vystupování (ochota a přátelské vystupování) • stabilní a dlouhodobou spolupráci • zkušenosti z oboru vítány (paní na úklid/uklízečka), nejsou však nutností • trestní bezúhonnost
Nabízíme
Nabízíme
• zajímavou a smysluplnou práci v rodinách či komerčních prostorách • stabilní pracovní zázemí ve společnosti s dobrým jménem na trhu • průběžné teoretické a praktické proškolování v hospodyňském řemesle • typ spolupráce dle Vašich možností (brigáda / zkrácený úvazek) • flexibilní pracovní dobu • nadstandardní platové podmínky
Typ smluvního vztahu Typ smluvního vztahu Dohoda o pracovní činnosti / Dohoda o provedení práce
Typ úvazku Typ úvazku Flexi úvazek
Zadavatel je Zadavatel je Společnost
Kontaktní osoba
Jméno 234
Telefon 724200311

Partneři:

Loga 23.12.2017 čb

Připojte se k nám:

Práce ženy na Youtube Práce ženy na LinkedIn Práce ženy na Facebooku

Ohlédnutí za šestým ročníkem INICIO pro ženy