Detail inzerátu: Financial Accountant

Lokalita Lokalita Hl.m. Praha
Obor Obor Ekonomika a podnikové finance
Datum Datum 2. srpen 2017
Pro odpověď na inzerát zadejte svůj email, pošleme Vám další informace Zde
Air Dispatch CLC
Popis Hledáme vhodné uchazeče na pozici Financial Accountant, která spočívá v podpoře a úzké spolupráci s faninčním manažerem CLC v Praze a ve Varšavě a podpoře finančního oddělení na naší centrále v Dubai.
Náplň práce
Náplň práce
* zodpovědnost za hladký oběh faktur, zadávání do účetního systému a úhradu * Komunikace s našimi zákazníky reprezentované světovými aerolinkami, vystavování faktur * zadávání nových klientů do systému, správa distribučního listu * účtování interních dokladů, mezd, bankovních výpisů včetně měsíční rekonciliace * podpora v daňové dokumentaci * plánování a iniciativa v automatizování a zjednodušení účetních procesů, především v oblasti fakturace * analýza úvěryschopnosti, kredibility a delikvencí u zákazníka * zpracování měsíční/čtvrtletní/roční závěrky * zpracování přiznání k DPH, kontrolní a souhrnné hlášení * pravidelný reporting včetně ČSÚ
Požadujeme
Požadujeme
* min. SŠ finančního zaměření * min. 2 roky praxe na obdobné pozici ve finančním oddělení * znalost účetnických procesů a norem * zkušenost s programem Microsoft Dynamics NAV vítána * zájem o čísla * iniciativa a anticipace * samostatnost,preciznost a rychlost * pokročilá znalost AJ (písemná i mluvená forma)
Nabízíme
Nabízíme
Zázemí jedné z nejsilnějších společností v leteckém průmyslu * velmi příjemné pracovní prostředí provázané hodnotami společnosti * odpovídající platové ohodnocení * pracovní smlouvu na dobu neurčitou * Sodexo Card, Flexi pasy, parkování na letišti a další benefity společnosti * školení a rozvoj
Termín nástupu Termín nástupu 1. září 2017
Délka pracovního poměru Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Typ úvazku Typ úvazku Flexi úvazek
Zadavatel je Zadavatel je Společnost
Kontaktní osoba
Jméno 352
Telefon 733 347 763

Partneři:

partneři březen čb

Připojte se k nám:

Práce ženy na Youtube Práce ženy na LinkedIn Práce ženy na Facebooku

Ohlédnutí za pátým ročníkem INICIO pro ženy