Ženy, chcete pracovat?

Zaregistrujte se zdarma na portále pracezeny.cz a získejte přístup k nabídkám práce od zaměstnavatelů, kteří chtějí ženy jako jste Vy! Vedle nabídek práce Vám registrace přinese další výhody - poradenství zdarma, zajímavé kurzy a semináře na NAVÍC ZDARMA inzerce Vaší brigády - hlídání dětí, pomoc s úklidem, hodinový manžel a podobně. Více informací na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NOVĚ možnost zařadit se do programu PRACEZENY.CZ WOMAN HEADHUNTING - chci se posunout v kariéře. Více informací na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyplňte ve svém profilu veškeré informace, jen tak se k vám potenciální zaměstnavatelé dostanou,tak zvýšíte svou úspěšnost při pozvání na pohovor.                            

REGISTRUJTE SE! 

Proč se registrovat na pracezeny.cz ZDARMA?

  • nabídky práce od zaměstnavatelů, kteří o Vás mají zájem
  • inzerce firem podporující diverzitu
  • inzerce firem podporující flexiúvazky
  • pravidelná nabídka školení a přednášek z oblasti pracovního trhu, vzdělávání a "životního stylu" 
  • zvýšení Vaší konkurenceschopnosti na trhu práce
  • informace o nových pozicích přímo do Vašeho e-mailu zdarma
  • zasílání expertních informací o aktuálním dění zdarma
  • expertní poradensví z oblasti daňové, právní, personální, účetní a psychologické zdarma
  • možnost splnit si svůj pracovní sen
  • Vaše inzerce zdarma - pomoc v domácnosti

Kdo jsme?

Spustili jsme expertní pracovní portál pracezeny.cz 8.3. 2013, abychom pomohli najít ženám práci. Vnímáme silně, že bez pracovních příležitostí (relevantní nabídky a poptávky) jsou životní podmínky pro všechny z nás citelně těžší. Česká republika má největší rozdíl v míře zaměstnanosti žen bez dětí a s dětmi. Míra zaměstnanosti českých žen s dětmi do tří let věku je extrémně nízká na úrovni kolem 20 %. Chceme také pomoci bojovat za zvýšení počtu flexibilních úvazků na českém trhu ze současných cca 4% na dvojnásobek.

Máme podporu známých osobností. Máme podporu silných společností: Škoda Auto, RWE, T-mobile, Česká spořitelna, Allianz, GE Money Bank a Vodafone.

REGISTRUJTE SE! 

Splňte si svůj pracovní sen!

...pomůžeme Vám najít práci!

 

Co o nás říkají?

horáček 2

Michal Horáček, textař, básník, publicista, spisovatel a antropolog

Pro ženu je nejkrásnější a nejdůležitější vychovávat dobře své děti. Neříkám, že to není to nejdůležitější, myslím, že je, ale určitě ne, to jediné v čem se může realizovat a být prospěšná ostatním. Proto podporuji tento projekt, který pomáhá ženám propojit jejich rodinný a pracovní život."

 

Dagmar Havlova

Dagmar Havlová, herčka a bývalá první dáma ČR

" Podporuji portál pracezeny.cz, protože si myslím, že dává smysl. Děti by neměly být handicapem pro pracující ženy, všude ve světě to tak je a u nás to tak ještě není."

 

 

 

ŠIKLOVÁ PhDr. Jiřina Šiklová CSc., socioložka a publicistka

" Podporuji projekt "prácezeny", protože ženy jsou na pracovním trhu zranitelnější než muži. Na rozdíl od mužů jsou více vázány na místo bydliště, školu či školku pro děti. Rozejdou-li se partneři, rodiče dětí, zůstávají děti (až na krajní výjimky) v péči svých matek. Péčí o děti jsou také matky znevýhodněny na pracovním trhu, nejsou tak flexibilní, mobilní, mívají kratší praxi v profesi. Lepší se to, ale je třeba ženám nabídnout informace a někdy i právní pomoc."

 

 

Proč se registrovat:

Proč se registrovat:

  

Partneři:

Loga 23.12.2017 čb

 

 

Připojte se k nám:   

Práce ženy na Youtube Práce ženy na LinkedIn Práce ženy na Facebooku

Ohlédnutí za šestým ročníkem INICIO pro ženy